עמדות אוכל

עמדת תירס חם


אתם רוצים לפנק את האורחים בדרך מיוחדת ולא יודעים איך? האירוע שלכם באמצע החורף ואתם רוצים שהאורחים יתחממו? קהל היעד שלכם הוא ילדים? או שסתם בא לכם לפנק עם אוכל נוסטלגי? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם! עמדת תירס חם שלא תוכל להשאיר אף אורח אדיש. אנו נקים עבורכם את עמדת התירס המושלמת- תירס חם וטרי במגוון גדלים ותיבולים שיתאימו לכל המוזמנים שלכם ויעלו להם חיוך על הפנים.

עמדת צ'ורוס


אם אתם רוצים לפנק את האורחים שלכם עם קינוח מתוק ומיוחד, אבל נמאס לכם מכל הגלידות והעוגות הסטנדרטיות שמחלקים באירועים- אנו ממליצים לכם על עמדת צ'ורוס- סופגנייה ארגנטינאית שלא תוכל להשאיר אף אורח אדיש! עם מגוון מילואים וטעמים שונים, אנו מתחייבים להעניק לכם את הקינוח האידיאלי. חשוב יותר- כך תוכלו לגרום לכל המוזמנים שלכם לסיים את האירוע וללכת הביתה עם חיוך על הפנים ועם תחושה מספקת.

עמדת נאצ'וס


החלטתם שאתם רוצים להביא לאורחים שלכם נשנוש קטן לפני שכל האירוע יתחיל? או שהחלטתם שאתם רוצים שבמהלך ההרצאה שלכם האורחים יוכלו ליהנות ממשהו טעים שישאיר אותם מרוכזים? אנו ממליצים בחום על עמדת הנאצ'וס הייחודית שלנו! ממש כמו בקולנוע, אנו נקים עבורכם עמדת נאצ'וס חמה ומתובלת. כמובן שלא נשכח את מגוון המטבלים המיוחדים שאנו מביאים בשביל לשפר את הטעם. עמדה כזו מיוחדת וייחודית לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר!

עמדת חטיפים


החלטתם שאתם רוצים להביא לאירוע שלכם משהו שונה וייחודי שיזכיר ניחוחות וטעמים מהילדות הרחוקה? האירוע שלכם כולל הורים וילדים ואתם מעוניינים לתת שקט להורים? אנו ממליצים בחום על עמדת החטיפים שלנו שתהייה מלאה בכל טוב ותמלא את חלל האולם עם ניחוחות החטיפים הטעימים. גם כפתיח לנשנוש לפני תחילת האירוע, וגם בתור קינוח לסיום האירוע- עמדת החטיפים שאנו נקים עבורכם תהייה מעוז חפצם של האורחים.

עמדת פיצוחים


נניח ואתם רוצים לפנק את המוזמנים שלכם במשהו ייחודי שאין בכל אירוע אבל אתם פוחדים לטעות ושרק חלק מהם יאהבו את מה שהבאתם- הפתרון האידיאלי שלנו עבורכם הוא עמדת הפיצוחים שלנו. ממש כמו בסמטאות השוק, אנו נקים עבורכם דוכן פיצוחים מלא בכל טוב ובכל סוגי הפיצוחים שתוכלו להעלות על הדעת. מעבר למגוון הרחב ולכמויות הגדולות, אנו מתחייבים לאיכות הטובה ביותר שתוכלו להעניק למוזמנים שלכם לאורך האירוע.

עמדת פלאפל


אם החלטתם על אולם אירועים, שלחתם הזמנות אבל לא הצלחתם להחליט במה אתם רוצים לפנק את האורחים שלכם- אנו נסגור עבורכם את הפינה הזו! עמדת הפלאפל שלנו- "הפלאפל של בלנקו" תגרום לכל האורחים לקום על הרגליים ולעמוד בתור. פלאפל חם וטרי בתוך פיתה טרייה עם סלטים טובים וטחינה משובחת, תעלה לכל האורחים חיוך מפה לפה עם טחינה בקצה. פינוק איכותי וייחודי שישפר לכם את האירוע בכמה דרגות.

עמדת המבורגר וצ'יפס


לא משנה מה סוג קהל היעד שלכם, לא משנה באיזו שעה האירוע שלכם מתקיים וגם לא משנה מה מזג האוויר בחוץ- עמדת ההמבורגר והצ'יפס שלנו תתלבש לכם כמו כפפה ליד ותשפר את האירוע שלכם. ילדים, הורים, מבוגרים- כולם כאחד לא יוכלו להישאר אדישים לטעמים. בשר טרי ומשובח, לחמנייה גדולה וטרייה, תוספות מיוחדות וייחודיות שישפרו את המנה- וכמובן לא נשכח את הצ'יפס האיכותי והטעים שסוגר לנו את הפינה- כל זה בעמדת ההמבורגר והצ'יפס האיכותית שלנו.

עמדת מרקים


החלטתם שאתם רוצים לפנק את האורחים שלכם בדרך מקורית שתשאיר אותם המומים? האירוע שלכם מתקיים בתקופת החורף הקריר ואתם רוצים לפנק את האורחים בדרך ייחודית? יש לנו הצעה מיוחדת עבורכם- עמדת מרקים. באמצעות עמדת המרקים שלנו אנו מבטיחים להשאיר טעם טוב אצל כל המוזמנים. אנו נפתח עמדת מרקים עשירה ומגוונת במגוון טעמים, החל ממרק בצל, עדשים, בטטה ועוד הרבה סוגים. כמובן שלא נשכח את שקדי המרק והקרוטונים שישדרגו את המנה.