בר שייקים עם אלכוהול

הדעה הרווחת באירועים היא שצריך לבחור בין בר אלכוהול ובין בר שייקים, אך אנו בחברת בלנקו בר מציעים לכם לשלב את שתי האופציות הללו ולספק לאורחים שלכם את הטרנד הלוהט ביותר באירועים כיום – בר שייקים עם אלכוהול. כך תוכלו להרוויח את כל היתרונות בשתי האופציות הללו, מצד אחד תוכלו לספק לאורחים שלכם שייקים מרעננים וטעימים ממגוון פירות העונה – ומצד שני תוכלו לספק להם אלכוהול כחלק מהשייק או בנפרד ללא קשר לשייקים.

אנו בחברת בלנקו בר מציעים לכם תפריט שייקים עם אלכוהול מעניין וטעים במיוחד, כך שכל מה שתצטרכו לעשות זה לבחור את המשקאות שנראים לכם כמשקאות הטעימים והמרעננים ביותר. אנו נדאג לספק את המשקאות האלה לאורחים שלכם, עם הצוות המיומן והמנוסה שלנו הכולל בתוכו מלצרים וברמנים אשר עברו הכשרה מיוחדת ויוכלו לספק לאורחים שלכם את כל הידע והניסיון הנדרש לצורך הגשת שייקים בכלל ושייקים עם אלכוהול בפרט.


שייקים על אלכוהול מגיעים במגוון רחב של טעמים וצבעים, כך שאנו בחברת בלנקו בר נדאג להפוך את האירוע שלכם לאירוע ססגוני וצבעוני עם משקאות טעימים הכוללים בתוכם סוגים שונים של אלכוהול. אז זה הזמן שלכם לשדרג את האירוע שלכם, אם נמאס לכם מהבר אלכוהול הסטנדרטי – זה הזמן לקחת שייקים עם אלכוהול לאירוע כך תוסיפו גם טעם ייחודי וגם משקאות בצבעים שונים.

אנו בחברת בלנקו בר נדאג להתאים את סוג האלכוהול וסוג השייקים לאירוע שלכם, כך שאתם לא צריכים לשבור את הראש יתר על המידה איך להפוך את האירוע שלכם למשהו מיוחד וייחודי. הצוות המיומן שלנו בחברת בלנקו ילווה אתכם החל מהרגע הראשון, אנו נלווה אתכם לכל אורך האירוע כך שתמיד תדעו שיש מי שנמצא לידכם לכל שאלה או בעיה שעלולה לצוץ. מהר מאוד תבינו כי אתם נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר, אנו נכין לכם את הברים ועמדות האוכל הטובות והאידיאליות שלכם לכל סוג של אירוע. אז זה הזמן שלכם ליצור קשר עם אחת מאנשי הצוות שלנו על מנת לתאם פגישה והיכרות.

רוצים לקחת את האירוע שלכם צעד אחד קדימה?

דברו איתנו