הברים שלנו

קייטרינג ארוחת בוקר שלנו

מה הארוחה החשובה ביותר ביום? זאת שאי אפשר לפתוח את היום בלעדיה ? יגידו כולם שזאת ארוחת הבוקר. קייטרינג ארוחת בוקר היא הארוחה הראשונה ביום וזה לא סוד שיש לה כל כך הרבה חשיבות למהלך היום. מחקרים מראים קשר בין ארוחת בוקר מזינה לבין שיפור בתפקודי המוח, שיפור הזיכרון והפחתה בסיכון למחלות. כמו כן אנחנו עלולים לחוש עייפות וחוסר ריכוז אם לא נאכל ארוחת בוקר. היא צריכה לכלול את כל אבות המזון ולהיות בריאה, מספקת, מאוזנת ואם נתחיל את הבוקר בארוחה שכזאת היום שלנו יראה הרבה יותר טוב והרבה יותר מוצלח. אם יש לכם אירוע בשעות הבוקר, תנו לנו בבלנקו לדאוג לכם בדיוק לארוחה כזאת. עמדת ארוחת הבוקר שלנו היא גם בריאה וגם עשירה וטעימה, היא כוללת בתוכה עושר רב ושפע ולדעתנו זאת ארוחת הבוקר הכי טובה שיש לעולם האירועים להציע.

מה כוללת עמדת ארוחת הבוקר?

ארוחת הבוקר שלנו כוללת את כל מה שצריך, בייצים, גבינות טריות ומיוחדות, לחמים שנאפים עוד באותו היום, ירקות חתוכים בכל הסוגים, מאפים מתוקים ומלוחים וממרחים שונים, מיוחדים וטעימים שייחודיים רק לנו. כמו שכבר הבנתם, ארוחת הבוקר שלנו היא מגוונת ביותר וכל אחד יוכל למצוא בה את מבוקשו, גם אנשים שלא אוהבים הכל בארוחת הבוקר שלנו ימצאו מה לאכול בה. אנחנו בבלנקו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם, על איכות הירקות, הלחמים, הכל טרי וחם, מוגש לעיניי הלקוח, ככה שאין ספק שאתם מקבלים את הטוב ביותר. האורחים שלכם יאכלו את ארוחת הבוקר שלנו ויהיו מרוצים לכל מהלך היום כי ארוחת הבוקר שלנו היא מזינה, מאוזנת ובריאה. עמדת ארוחת הבוקר שלנו היא מוצלחת במיוחד ומתאימה לאירועים, אנחנו נספק את הטעם השירות והאיכות. בנוסף אנחנו בבלנקו מקפידים מאוד על ניקיון העמדה כי אצלנו יש לזה חשיבות רבה ולכן, עמדת ארוחת הבוקר שלנו היא נקייה ויפה לעיניים, מה שרואים מקבלים. המטרה שלנו היא לייצר חוויה בעמדה ולא סתם עוד קייטרינג ארוחת בוקר לכן חשבנו על כל פרט ופרט בארוחת הבוקר שלנו, הכל נעשה בקפידה ובמחשבה רבה כדי לתת לכם את הטוב ביותר שיש היום להציע.


האיכות שלנו

בנוסף האנשים מאחורי העמדה, נותני השירות שלנו הם אנשים אדיבים עם לב רחב שידאגו שתהנו מארוחת הבוקר שלנו, מהפרט הכי גדול עד לפרט הכי קטן. אנחנו בבלנקו לא מתפשרים על שום דבר ונותנים לכם את השירות הטוב ביותר, האוכל הטעים ביותר והמחשבה העמוקה ביותר כדי שאתם תוכלו להנות מקייטרינג ארוחת בוקר ברמה הכי גבוהה שיש. אירוע הבוקר שלכם יהיה לא פחות ממושלם אם תתנו לנו לתת לאורחים שלכם את ארוחת הבוקר מעמדת ארוחת הבוקר של בלנקו. אנחנו בבלנקו נדאג שכולם יקבלו שירות לא מתפשר עם אוכל ברמה הגבוהה ביותר. וזכרו, כשאתם מזמינים אותנו האירוע שלכם הוא האירוע שלנו.

רוצים לקחת את האירוע שלכם צעד אחד קדימה?

דברו איתנו