הברים שלנו

דוכן פיש אנד צ'יפס

מה אוכל הרחוב האולטימטיבי מבחינתכם ? כזה שכיף גם בקיץ וגם בחורף ובכל זמן נתון ? אוכל מנחם שכולם אוהבים ? מבחינתנו זה פיש אנד צ'יפס ! ואולי לא רק מבחינתנו כי בכל העולם אוכלים את זה, ומה יותר כיף ממטוגן ? תמיד רוצים מזה עוד ועוד ועוד וכן... זה פשוט ממכר ! לא סתם זאת קלאסיקה כל כך מוכרת וכל כך אהובה בקרב כולם. הדג המטוגן בבלילה הסודית והטעימה שלנו + הצ'יפס הקריספי מבחוץ שכל כך רך מבפנים עד שנמס בפה הוא האוכל רחוב הכי טעים שיש . בנוסף הכל מטוגן בבלילה הסודית שלנו שהופכת את דוכן הפיש אנד צ'יפס שלנו לייחודי שאותו רק אנחנו מציעים. אצלנו בבלנקו יש דוכן פיש אנד צ'יפס שכולל את כל מה שצריך לאוכל הכייפי הזה, מה שאומר שלא תצטרכו לטוס לאנגליה בשביל לאכול פיש אנד צ'יפס ראוי כי בבלנקו תמצאו את דוכן הפיש אנד צ'יפס המושלם ולא פחות מזה. אנחנו נותנים כבוד לדגים שלנו ולאוכל שלנו מאז ומעולם, זה מתחיל בדג הטרי טרי שיש לנו להציע מטוגן בבלילה מושלמת, ממשיך בצ'יפס שיזכיר לכם את אמסטרדם, פריך וכל כך מנחם שרק תרצו ממנו עוד ועוד. בנוסף תמצאו אצלנו את הרטבים המושלמים לכל הכיף זה שישלימו לכם את החוויה של כל הטוב הזה ויגרמו לכם לקחת עוד אחד ואז עוד אחד, ממכר כבר אמרנו?

מנצחים על דוכן הפיש אנד צ'יפס

אצלנו בבלנקו לא מתפשרים על איכות ולכן אנחנו עובדים עם הספקים הכי טובים בארץ שמספקים את המוצרים הכי טריים בארץ ומציעים לכם חומרי גלם טריים ואיכותיים. אנחנו לא מתפשרים על רמת הדיוק, הדג שלנו מטוגן ברמה הגבוהה ביותר ומידת העשייה שלו היא לא פחות ממושלמת שזה לא פחות חשוב בפיש אנד צ'יפס וזה מה שעושה את העמדה שלנו מעוד עמדה לעמדה הטעימה ביותר לאירועים. הכל חם וטרי והכי חשוב נעשה במקום ! מול עיניי האורחים שלנו ככה שאין ספק שכולם מרוצים.


איכות העמדה

בנוסף אנחנו לא מוותרים על איכות השירות שלנו, על רמת הניקיון שאנחנו מאוד מקפידים עלייה שמייצרת והופכת את העמדה שלנו לדבר המושלם . אנחנו מבטיחים לכם שהאורחים שלכם ייהנו מדוכני הפיש אנד צ'יפס שלנו ,יזכרו אותה גם אחר כך וימליצו לכולם. וכמו שאמרנו מאחוריי העמדה שלנו יתנו לכם שירות מדהים, האנשים שעובדים איתנו הם לא פחות ממקצוענים, נותנים את השירות הטוב ביותר ותמיד תמיד עם חיוך על הפנים. תזכרו שהאירוע שלכם חשוב לנו לא פחות מלכם, ולכן, כשאתם מזמינים את השירות שלנו אנחנו מביאים את הטוב ביותר שיש לנו להציע כדי שתהיו מרוצים ולא פחות מזה. האירוע שלכם ייזכר בזכות דוכן הפיש אנד צ'יפס שלנו ומה יותר כיף מזה ?

רוצים לקחת את האירוע שלכם צעד אחד קדימה?

דברו איתנו