הברים שלנו

עמדת בר מוזלי גרנולה

מוזלי היא אחת מהארוחות המלאות והעשירות ביותר הקיימות כיום, כאשר בר מוזלי באירוע מביא איתו יתרונות רבים אשר לא קיימים בברים אחרים המוצעים להשכרה. דוכן מוזלי הוא בר ייחודי אשר במסגרתו מוגש מוזלי עשיר המכיל בתוכו גרנולה, פירות קפואים, יוגורט רגיל או יוגורט דל קלוריות (על פי רצונם של האורחים), שוקולדים, סירופ מייפל, סירופ שוקולד וכל זה במנה אחת בלבד!

היתרון של עמדת בר מוזלי באירוע טמון דווקא במראה ובייחודיות שהוא יכול להוסיף לאירוע שלכם. באפשרותם של האורחים שלכם לבחור ולהרכיב את המוזלי המתאים עבורכם מבין האופציות הרבות הקיימות בבר, כך שהאורחים אינם מוגבלים בשום צורה והם אלה שיכולים להחליט איך יראה המוזלי שלהם ואיזה טעמים הוא יכיל.

האם בר מוזלי מתאים לכל סוגי האירועים? אנו בחברת בלנקו בר נדאג להתאים את דוכן המוזלי לאירוע שלכם, אם נדמה לכם כי בר מוזלי מתאים אך ורק לאירועים פשוטים ופחות יוקרתיים אז מדובר בטעות מוחלטת! בר המוזלי אשר מוצע על ידינו מכיל בתוכו את כל הסיבות לכך שהאירוע שלכם מכל סוג שהוא יהיה הנוצץ והמדובר ביותר. את הדוכן אנו מעצבים בהתאם לעיצוב הקיים באולם, כך שהוא לא ימשוך תשומת לב יתרה או יהיה בר חריג בנוף אך באותה נשימה הוא יציע לאורחים שלכם מכל טוב ויאפשר לכם לרגע מתוק בתוך האירוע הבנאלי שבו הם נמצאים.

בר מוזלי יהיה תוספת מעניינת הן לאירועים גדולים כמו חתונות וברי מצווה, וגם לאירועים קטנים יותר כגון ימי הולדת או מסיבות עובדים כאלה ואחרים. אנו דואגים להציע ללקוחות שלנו את המחירים האטרקטיביים ביותר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי אצלנו בחברת בלנקו תיהנו מהבר האיכותי ביותר במחירים הטובים והמשתלמים בשוק.

כל דוכני בר המוצע על ידינו יהפוך אתכם להיות המלכים של האירוע, אנו נדאג למלאכת תפעול והרכבת הבר – ואתם אלה שתוכלו לקצור את הפירות בסיומו של האירוע עם שלל המחמאות ואין ספור הפידבקים החיוביים שיגיעו בהמשך לשירות המקצועי אותו אנו נספק לאורחים שלכם.

רוצים לקחת את האירוע שלכם צעד אחד קדימה?

דברו איתנו