הברים שלנו

דוכן שייקים לאירועים

מחפשים פתרון מרענן לחתונה בימות הקיץ החמים? בישראל מרבית החתונות והאירועים מתקיימים בקיץ, הסיבה לכך היא עבור רווחת האורחים בלבד אשר מעדיפים להגיע לאירוע כשחם ולא כשקר. ולכן עמדת דוכן שייקים לאירועים יכול להיות פתרון מושלם לכל מי שרוצה לרענן את האורחים ולגרום להם לטעום דברים מיוחדים באירוע.

דוכן שייקים מגיע עם חזות מרשימה של צבעים ונוכחות, דבר שיכול לשדרג כל אירוע - דוכן שייקים יכול להפוך כל אירוע פשוט לאירוע שכולם מדברים עליו, אתם רק צריכים לבחור את החברה המתאימה אשר תהפוך את הדוכן בר לאטרקציה של האירוע. אנו בחברת בלנקו בר נלווה אתכם לכל אורך האירוע ולפניו עם צוות מיומן ומנוסה אשר יענה על כל שאלה או בעיה שעלולה לצוץ.

דוכן השייקים שלנו משדרג כל אירוע ומהווה תוספת שלא ניתן לוותר עליה. בדוכן השייקים עובדים ברמנים מקצועיים שמתמחים בערבוב והכנה של משקאות לאירועים, והם מעניקים ערך מוסף לחוויית הדוכן, כאשר הם ממליצים ומערבבים שייקים טריים וטעימים בהתאם לטעמם של אורחי האירוע.

מה כולל דוכן שייקים לאירועים? ראשית כל תקבלו עמדת דוכן שייקים מרענן וייחודי הכולל בתוכו שייקים עם כל פירות העונה בהתאם למועד האירוע. בנוסף תקבלו כוסות ייחודיות בגדלים שונים אשר בהם יוגשו השייקים לאורחים, אנו שמים דגש מרכזי על המראה של העמדת בר עצמה ועל רמת הגשה גבוהה – כיאה לאירועים כמו חתונות אשר הרמה בהם נמצאת בשיאה. בנוסף במידה ותחליטו לקחת עמדת בר שייקים לאירוע שלכם, תיהנו מצוות מלצרים מבית בלנקו בר. צוות המגישים והמלצרים שלנו מגיע עם הופעה ייצוגית ועם רמת שירות גבוהה כיאה לאנשים המשרתים מידיי יום מאות לקוחות באירועים שונים.

כל אירוע חגיגי שמתקיים בעונה החמה בארץ לא יכול להיות שלם באמת מבלי שיהיה בו דוכן שייקים משמח ומפנק. בדוכן השייקים שלנו, האורחים באירוע יוכלו ליהנות ממגוון רחב של שייקים טעימים, הכוללים שילובי פירות מפתיעים המבוססים על משקאות שונים. דוכן השייקים הוא חלק מבר המשקאות לאירועים, שבה האורחים יוכלו ליהנות גם משתייה קלה על כל סוגיה, ממבחר משקאות אלכוהוליים מובחרים ומשילובי משקאות מהנים, מקוריים ויצירתיים.

דוכן שייקים לא חייבת להיות האטרקציה היחידה באירוע שלכם, באפשרותכם לרכוש דרכנו גם מגוון רחב של דוכני מזון ושתייה לאירוע שלכם. אנו בחברת בלנקו בר נדע לשלב את כל הדוכנים בעת ובעונה אחת, ולתת דגש ליתרונות ולחסרונות של כל אחד מהדוכנים. דוכן שייקים זוהי אחת מהאטרקציות המרכזיות ביותר שאנו מציעים לקהל לקוחותינו ובשיחה עם הנציגים שלנו תוכלו לתאם אירוע היכרות בו תוכלו להתרשם מתודעת השירות הגבוהה שלנו ולכל היתרונות הרבים שלקוחותינו מזוהים איתם כל כך. אז למה אתם מחכים? זה הזמן לרכוש שירות של דוכן שייקים לאירועים שלכם עם כל היופי והצבעוניות המתלווים לכך.

תמונה דוכן שייקים

כל אירוע חגיגי שמתקיים בעונה החמה בארץ לא יכול להיות שלם באמת מבלי שיהיה בו דוכן שייקים משמח ומפנק. בדוכן השייקים שלנו, האורחים באירוע יוכלו ליהנות ממגוון רחב של שייקים טעימים, הכוללים שילובי פירות מפתיעים המבוססים על משקאות שונים. דוכן השייקים הוא חלק מעמדת משקאות, שבה האורחים יוכלו ליהנות גם משתייה קלה על כל סוגיה, ממבחר משקאות אלכוהוליים מובחרים ומשילובי משקאות מהנים, מקוריים ויצירתיים.

דוכן השייקים שלנו משדרג כל אירוע ומהווה תוספת שלא ניתן לוותר עליה. בדוכן השייקים עובדים ברמנים מקצועיים שמתמחים בערבוב והכנה של משקאות, והם מעניקים ערך מוסף לחוויית הדוכן, כאשר הם ממליצים ומערבבים בבר שייקים טריים וטעימים בהתאם לטעמם של האורחים.

רוצים לקחת את האירוע שלכם צעד אחד קדימה?

דברו איתנו