הברים שלנו

בר משקאות חורף סחלב

סחלב הוא אחד המשקאות חורף הכי נפוצים במדינות מזרח התיכון, אך מעט מאוד אנשים יודעים פרטים על המשקה החורפי והצמח בכלל. אם אתם חובבי סחלב ואתם מעוניינים לפנק את המוזמנים שלכם באירוע בעמדת משקאות חורף יוקרתית של סחלב, אנו ניתן לכם את השירות האופטימאלי. מעבר לכך, אנו ממליצים לכם להעשיר את הידע שלכם על עולם משקאות החורף והסחלב, בכדי שתוכלו להתרברב ולהשאיר רושם טוב יותר על המוזמנים לאירוע. בשביל זה הכנו לכם סקירה קצרה על משקה החורף סחלב, תהנו.

בר משקאות חורף

מקור שמו של משקה החורף סחלב הוא על צמח הסחלב, אשר מפקעותיו של הצמח מכינים את הבסיס של המשקה החורפי- פקעות הצמח עוברות תהליך גריסה וטחינה ומשמשות ליצירת בסיס המשקה והטעם. בעקבות מחירו הגבוה של תהליך הייצור מפקעותיו של הסחלב, החלו להשתמש בשנים האחרונות בעמילן תירס כתחליף לבסיס המשקה החורפי. הסחלב הינו משקה חורף בעל מרקם סמיך שמבוסס ברובו על חלב. מעבר לחלב, מוסיפים את עמילן התירס או את פקעות הצמח הגרוסות ובתוספת סוכר ותבלינים נוצר הסחלב שאנו מכירים וכל כך אוהבים.

בר משקאות חורף בלנקו בר

ועכשיו נחזור לעמדת בר משקאות הסחלב שלשמה התכנסנו. בר משקאות סחלב הוא אחד ההמלצות הטובות ביותר שאנו בתור נותני שירות יכולים להציע לכם. מעבר לזה שמדובר במשקה לחרוף שאהוב על מרבית הישראלים, זהו משקה חורפי שלא נפוץ בכלל באירועים, כנסים ומסיבות ולכן הוא יכול להוסיף גוון מעניין וייחודי לאירוע שלכם, שישאיר רושם טוב על המוזמנים שלכם. בעמדת משקה הסחלב שאנו נקים עבורכם, אנו נביא את הסחלב הטוב ביותר שתטעמו. הסחלב יוכן ביום האירוע, על מנת לאפשר שמירה על טריות ברמה הגבוהה ביותר. כמו שאתם כבר יודעים, משקה סחלב טוב לא נמדד רק ברמת הטריות והטעם של המשקה, אלא גם בתוספות האיכותיות והמגוונות שניתן להוסיף למשקה על מנת לשדרג אותו בכמה רמות. בין התוספות המגוונות שאנו הולכים לפנק איתם את המוזמנים לאירוע שלכם, תוכלו למצוא אגוזים טחונים, בוטנים טחונים, קינמון, גרגירי קוקוס טחון, פיסטוק טחון ומי ורדים בשביל הטעם המתוק.

אז אם השתכנעתם שאתם צריכים עמדת בר משקאות חורף סחלב באירוע שלכם, ולא מתפשרים על האיכות - פנו אלינו בהקדם האפשרי!

בר משקאות חורף כוסות

רוצים לקחת את האירוע שלכם צעד אחד קדימה?

דברו איתנו