הברים שלנו

עמדת בר משקאות חורף

סחלב הוא אחד המשקאות הכי נפוצים במדינות מזרח התיכון, אך מעט מאוד אנשים יודעים פרטים על המשקה והצמח בכלל. אם אתם חובבי סחלב ואתם מעוניינים לפנק את המוזמנים שלכם באירוע בעמדת סחלב יוקרתית, אנו ניתן לכם את השירות האופטימאלי. מעבר לכך, אנו ממליצים לכם להעשיר את הידע שלכם על עולם הסחלב, בכדי שתוכלו להתרברב ולהשאיר רושם טוב יותר על המוזמנים לאירוע. בשביל זה הכנו לכם סקירה קצרה על הסחלב, תהנו.

מקור שמו של משקה הסחלב הוא על צמח הסחלב, אשר מפקעותיו של הצמח מכינים את הבסיס של המשקה- פקעות הצמח עוברות תהליך גריסה וטחינה ומשמשות ליצירת בסיס המשקה והטעם. בעקבות מחירו הגבוה של תהליך הייצור מפקעותיו של הסחלב, החלו להשתמש בשנים האחרונות בעמילן תירס כתחליף לבסיס המשקה. הסחלב הינו משקה בעל מרקם סמיך שמבוסס ברובו על חלב. מעבר לחלב, מוסיפים את עמילן התירס או את פקעות הצמח הגרוסות ובתוספת סוכר ותבלינים נוצר הסחלב שאנו מכירים וכל כך אוהבים.

ועכשיו נחזור לעמדת בר הסחלב שלשמה התכנסנו. בר סחלב הוא אחד ההמלצות הטובות ביותר שאנו בתור נותני שירות יכולים להציע לכם. מעבר לזה שמדובר במשקה שאהוב על מרבית הישראלים, זהו משקה שלא נפוץ בכלל באירועים, כנסים ומסיבות ולכן הוא יכול להוסיף גוון מעניין וייחודי לאירוע שלכם, שישאיר רושם טוב על המוזמנים שלכם. בעמדת הסחלב שאנו נקים עבורכם, אנו נביא את הסחלב הטוב ביותר שתטעמו. הסחלב יוכן ביום האירוע, על מנת לאפשר שמירה על טריות ברמה הגבוהה ביותר. כמו שאתם כבר יודעים, סחלב טוב לא נמדד רק ברמת הטריות והטעם של המשקה, אלא גם בתוספות האיכותיות והמגוונות שניתן להוסיף למשקה על מנת לשדרג אותו בכמה רמות. בין התוספות המגוונות שאנו הולכים לפנק איתם את המוזמנים שלכם, תוכלו למצוא אגוזים טחונים, בוטנים טחונים, קינמון, גרגירי קוקוס טחון, פיסטוק טחון ומי ורדים בשביל הטעם המתוק.

אז אם השתכנעתם שאתם צריכים עמדת סחלב באירוע שלכם, ולא מתפשרים על האיכות - פנו אלינו בהקדם האפשרי!

רוצים לקחת את האירוע שלכם צעד אחד קדימה?

דברו איתנו